Drzwi zewnętrzne VEKA


Drzwi zewnętrzne system VEKA -
pozwólcie się Państwo zainspirować!

Nie ulega wątpliwości iż drzwi zewnętrzne stanowią podstawowy element każdego domu. Są centralnym punktem wejścia do domu i granicą między światem wewnętrznym i zewnętrznym. Ich funkcją jest witanie gości i w takim samym stopniu ochrona przed intruzami .Jednak nie tylko funkcja decyduje o wyborze drzwi.
Muszą działać niezawodnie, chronić przed wpływem czynników atmosferycznych oraz oferować najwyższy stopień bezpieczeństwa. Systemy drzwi wejściowych VEKA spełniają te warunki, a jest to możliwe dzięki znakomitej jakości profili, oraz nowoczesnej technologii ich produkcji. Dzięki specjalnie opracowanej wielokomorowej konstrukcji profili oraz dzięki dodatkowym metalowym wzmocnieniom naroży i skrzydeł - drzwi w systemach VEKA są niezwykle trwałe i bezpieczne. Ich funkcja antywłamaniowa może być rozbudowana poprzez zastosowanie okuć antywłamaniowych, oraz specjalnego oszklenia.
Systemy drzwi wejściowych VEKA sprostają każdemu wyzwaniu i również po wielu latach będą wyglądały pięknie i funkcjonowały równie precyzyjnie jak pierwszego dnia.

   


   

 

 

Firma VEKA oferuje różne linie produktów od ozdobnej i delikatnej, po nowoczesną i prostą w formie. Drzwi wejściowe VEKA mogą przybierać różne formy , tak jak różne są upodobania ich właścicieli. Różnorodność kształtów, kolorów, szeroka gama wypełnień, oraz wysokiej jakości przeszklenia, dodatkowo ozdabiane szprosami sprawiają, że możliwości projektowania są praktycznie nieograniczone.

   

Wypełnienia drewnopodobne


   
Posiadamy również w swojej ofercie różnego rodzaju drzwi zewnętrzne, fasady aluminiowe na systemach aluminiowych PONZIO.
PONZIO tworzy aluminiowe rozwiązania systemowe, stosowane w, konstrukcjach lekkich ścian osłonowych i okienno-drzwiowych, które kształtują wizerunek nowoczesnej architektury. Z produktami marki Ponzio identyfikuje się kilkuset kontrahentów w kraju, a o silnej pozycji firmy - wypracowanej przez 10 lat - świadczy miejsce w czołówce firm sprzedających systemy aluminiowe.