Nowości

ROTO TILT-FIRST - OKNA DO POKOJU DZIECIĘCEGO
Inteligente rozwiązanie TILT-FIRST opracowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Okna będące dla nas wyjściem na świat, są tym samym również dla małych odkrywców - naszych dzieci, które nie mają świadomości istniejącego zagrożenia. A może ono wystąpić niepostrzeżenie w każdym momencie. Jego przyczyną może być woła­nie przyjaciela stającego pod oknem. Dziecko zajęte dotychczas malowaniem, szybko podbiega do okna. Jeżeli klamka znajduje się poza zasięgiem, przysuwa sobie krzesełko. Teraz, otwarcie okna i wychylenie się na zewnątrz, to już „dziecinna zabawa", której następstwa niestety mogą być bardzo poważne.
Dzięki zabezpieczeniom opracowanym przez firmę ROTO, dzieci mają możliwość uchylenia skrzydła, ale nie mogą otworzyć okna. Rozwiązanie takie gwarantuje dzieciom bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwala na wietrzenie pomieszczenia przy położeniu skrzydła w pozycji uchylenia.


ROTO NT DESIGNO - PIĘKNIE UKRYTE OKUCIA
Niedoścignione piękno funkcjonalności - okucia do okien, które ustanawiają nowe standardy. Inwestorzy mają coraz wyższe wymagania w odniesieniu do funkcjonalno­ści i estetyki okien, a im mniej elementów okucia widać na oknie, tym ładniej. W tym względzie ROTO NT DESIGNO wyznacza nowe standardy. To wyjątkowe okucie o eleganckiej, matowo-srebrnej powłoce opracowane zostało przez ROTO całkowicie od nowa. Zawiasy ukryte pod przylgą i osłonki, które stają się zbędne - nic nie zakłóca doskonałego wyglądu okien.


HOPPE SECUSTIK - EKSKLUZYWNE KLAMKI
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową generację inteligentnych klamek firmy Hoppe o nazwie SECUSTIK. W klamkach tych po raz pierwszy zastosowano mechanizm blokujący obrót klamki, który zabezpiecza okno przed próbami włamania przez przesunięcie elementów ryglujących okucia z zewnątrz. Obrotowi klamki SECUSTIK towarzyszy ponadto charakterystyczny odgłos, którego zadaniem jest ostrzeganie domowników, gdy ktoś manipuluje przy oknach. Dźwięk, jaki wydaje obracająca się klamka, daje nam poza tym pewność, że każdy ruch klamki został prawidłowo wykonany. Zastosowanie klamek SECUSTIK podnosi walory estetyczne i funkcjonalne okien. Wyjątkowość tego rozwiązania pozwala ponadto odróżnić się od konkurencji. Przekonajcie się Państwo o tym sami!


NOWE OKLEINY - JESZCZE WIĘKSZY WYBÓR
Bądź oryginalny, specjalnie dla Państwa rozszerzyliśmy naszą ofertę handlową o kolejne standardowe okleiny: Jasny dąb oraz Macore. Są to całkowicie nowe kolory dostępne wyłącznie w naszej ofercie. Okna w okleinie drewnopodobnej posiadają wszystkie zalety nowoczesnych okien z PVC. Są trwałe, łatwe w konserwacji, odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz zapewniają znakomitą izolację cieplną i akustyczną.


TOP-GLAS PLUS U=0,7 - DLA OSZCZĘDNYCH
Ciągłe dążenie do polepszenia ciepłochronności szyb doprowadziło do skonstruowania szyby zespolonej o współczynniku Ug=0,7.
Zespolenie ciepłochronne dwukomorowe Top-Glas Plus Ug=0,7 (4T/12/4/12/4T z argonem) składa się z trzech szyb, z których dwie to szyby typu Thermofloat 1,0 z niewidoczną warstwą kombinacji metali szlachetnych (tzw. powłoką niskoemisyjną). Cienka, niewidoczna dla oka warstwa przepuszcza światło i energię słoneczną do wnętrza, równocześnie zapobiegając przenikaniu ciepła z pomieszczenia na zewnątrz. W przestrzeni między szybami znajduje się gaz szlachetny, dodatkowo obniżający współczynnik przenikania ciepła.